Kolejny sukces naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej

Laureatki  Międzyszkolnego Konkursu Recytacji Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej z dyplomami

8 maja 2021 roku odbył się X Międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej dla uczniów siedleckich szkół podstawowych zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Siedlcach. Naszą Szkołę reprezentowały Laura Tylska (w kategorii klas 1-3) oraz Julia Supeł (w kategorii klas 7-8). Obydwie dziewczynki spisały się rewelacyjnie.
Laura zajęła I miejsce, jak również Julia zajęła I miejsce. Jest to drugie z kolei zwycięstwo reprezentanta Naszej Szkoły w kategorii klas 1-3 oraz drugie zwycięstwo Julii, która poprzednio występowała w kategorii klas 4-6.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie: Karolina Czarnocka i Justyna Grochowska