Koła zainteresowań

Zajęcia dodatkowe, koła zainteresowań, gazetka szkolna, zajęcia sportowe, rekreacyjne, inne.
Klasy IV-VII

Imię nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina

Numer sali

p. Bożena Czarnecka-Akus Warsztaty literackie, przygotowanie do konkursów poniedziałek 14.40-15.25 8 II
p. Zuzanna Polak Koło języka angielskiego czwartek 14.45-14.30 10 I
p. Anna Gotowicka-Lipińska Koło muzyczne środa 14.35-15.20 1 II
p. Małgorzata Komoń Konsultacje z biologii

 

 

Konsultacje z przyrody

czwartek

(pierwszy i trzeci każdego miesiąca)

 

czwartek

(drugi i czwarty każdego miesiąca)

14.35-15.20

 

 

 

14.35-15.20

10 II

 

 

 

10 II

p. Bożena Stosio Koło dziennikarskie – gazetka szkolna piątek

(drugi i czwarty każdego miesiąca)

13.45-14.30 2 I
p. Dorota Obrępalska Koło religijne wtorek 13.45-14.30 4 I
p. Anna Derlatka Koło przyrodnicze dla uczniów klas IV poniedziałek

(drugi i czwarty każdego miesiąca)

14.40-15.25 10 II
p. Joanna Jakimiak Koło dziennikarskie – gazetka szkolna

 

 

Koło polonistyczne dla klas IV

piątek (drugi i czwarty w miesiącu)

 

piątek(drugi i czwarty w miesiącu)

13.45-14.30

 

 

14.40-15.25

12 I

 

 

12 I

p. Anna Baranowska Konsultacje dla uczniów klas IV-VI poniedziałek 14.40-15.20 24 II
p. Elżbieta Szymczyk

 

 

 

 

Koło historyczne poniedziałek

(pierwszy i trzeci każdego miesiąca)

14.35-15.20 10 I
p. Agnieszka Chorłowska Konsultacje z matematyki piątek

(drugi i czwarty każdego miesiąca)

13.45-14.30 1 I
p. Ewa Wasilewska Koło plastyczne poniedziałek 14.40-15.25 34 I
p. Marzena Kosyl Konsultacje z geografii dla uczniów klas VII poniedziałek 14.40-15.25 22 II
p. Marzanna Czerko Konsultacje z fizyki dla uczniów klas VII wtorek 14.35-15.20 15 II
p. Agnieszka Pypowska Konsultacje z chemi dla uczniów klas VII poniedziałek

(drugi w miesiącu)

14.35-15.20 20 II
p. Agnieszka Myrcha Programowanie poniedziałek 14.35-15.20 6 IV
p. Anna Marczuk Koło matematyczne poniedziałek

(pierwszy i trzeci każdego miesiąca)

8.00-8.45 1 I
p. Aneta Sołoducha Konsultacje z historii dla uczniów klas IV-VII środa

(pierwsza i trzecia każdego miesiąca)

14.35-15.20 24 I
p. Marek Kosyl Zajęcia sportowo-rekreacyjne

 

UKS judo

poniedziałek, czwartek

 

środa

17.00-18.30

 

14.30-16.30

 sala gimnastyczna

 

mała sala

p. Lidia Ługowska Zajęcia sportowo-rekreacyjne poniedziałek, wtorek, czwartek 15.30-17.00 sala gimnastyczna
p. Dariusz Kąkol Zajęcia sportowo-rekreacyjne poniedziałek, wtorek, czwartek 15.30-17.00 sala gimnastyczna