Jak przygoda to tylko w Warszawie…

Powiększ obraz

We wtorek 17 grudnia klasa 6d, 6e i 6f  udały się na wycieczkę do Warszawy, której celem było zwiedzanie Muzeum Sportu i Turystyki oraz obejrzenie musicalu „Metro” w Teatrze Buffo.

W Muzeum Sportu i Turystyki uczniowie mieli możliwość poznania historii igrzysk olimpijskich i polskich sportowców. Umieszczone są tam także medale i odznaczenia zdobyte przez reprezentantów Polski w różnych dyscyplinach sportowych.

Zadowoleni, zainspirowani przez polskich sportowców, pełni motywacji i energii do pracy nad swoją kondycją fizyczną wszyscy udali się na posiłek a następnie do Teatru Buffo.

Musical „Metro”, który, mimo iż wystawiany od 1991 roku, niezmiennie cieszy się zainteresowaniem milionów widzów. Odwołuje się bowiem do problemów zawsze aktualnych; marzeń o zrobieniu kariery scenicznej, o śpiewaniu, tańcu, życiu artystycznym, realizacji pasji.