IV Międzyszkolny Turniej Szachowy

Powiększ obraz

6 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się IV Międzyszkolny Turniej Szachowy. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół podstawowych klas I-III. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa Nr 9 w Siedlcach reprezentowana przez p. Ewę Karaś i p. Judytę Ługowską. Sędzią turnieju był jak zawsze pan  Zdzisław Stefanoff.  W tym roku wyjątkowo dużo uczestników wzięło w nim udział, aż 32 uczniów. Turniej przebiegał w miłej i sympatycznej atmosferze. Walka o wygraną była jednak zacięta, nie obyło się bez łez. Na koniec turnieju zawodnikom wręczono statuetki, medale, dyplomy oraz upominki.

I miejsce: Paweł Maliszewski SP 6

II miejsce: Kanicki Bartosz SP 11

III miejsce: Ostaszewski Aleksander SP 6

Wyniki można również sprawdzić na stronie internetowej http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_3487/results.html?l=pl&tb=10_

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!!