IV Międzyszkolny Konkurs Muzyczny pt. „Piosenka dla babci i dziadka”

Powiększ obraz

Dnia 6  lutego odbył się w naszej szkole IV Międzyszkolny Konkurs Muzyczny pt. „Piosenka dla babci i dziadka”. W konkursie wzięli udział reprezentanci siedleckich szkół podstawowych. Komisja w składzie: p. Halina Iskra, p. Iwona Kobylińska oraz p. Dariusz Różański pochwaliła uczestników za wysoki i profesjonalny poziom wokalny. Atmosfera konkursu była wyjątkowa, gdyż towarzyszyli nam babcie i dziadkowie przybyłych uczestników. Wokaliści wzbudzili wśród widowni takie emocje, że kręciła się łza w oku. Wszystkie występy zasługują na gromkie brawa. Po obradach, komisja wyłoniła najpiękniejsze występy:

I miejsce – Iga Daniluk SP 11 ex aequo Amelia Celińska SP 10

II miejsce – Karina Klimczyk, Dominik Grochowski SP 1 ex aequo Katarzyna Stefaniuk, Hanna Dziekanowska SP 9

III miejsce –  Julia Borowska SP 6 ex aequo Zuzanna Koć SP 4

wyróżnienia:

Julia Ziękiewicz, Nadia Dusza SP STO

Lena Bazydło SP 2

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.