III Miejski Konkurs Kaligraficzny

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału. Zainteresowani uczniowie proszeni są o skontaktowanie się ze swoimi nauczycielami języka polskiego.

 

Drogie Dzieci!
Mamy zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w III Miejskim Konkursie Kaligraficznym „Sztuka pisana”


Nasz konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych w trzech kategoriach wiekowych: klasy II – III , IV- VI oraz klasy VII – VIII. Jego istotą i przesłaniem jest wspieranie rozwoju umiejętności pięknego pisania.

            Chcemy, by nasz konkurs stał się dla Was przygodą z kaligrafią, doskonałą zabawą z piórem w ręce. Wierzymy, że wśród uczestników konkursu Was nie zabraknie. Macie szansę przekonać się o wyższości odręcznego pisania nad komputerowym.

Zawiadomienie i regulamin

Załącznik nr 1 liniatura 1

Oświadczenie