III Międzyszkolny Konkurs Muzyczny pt. „Piosenka dla babci i dziadka”

Powiększ obraz

Dnia 14 lutego odbył się w naszej szkole III Międzyszkolny Konkurs Muzyczny pt. „Piosenka dla babci i dziadka”. W konkursie wzięli udział reprezentanci siedleckich szkół podstawowych. Komisja, która towarzyszy nam od początku istnienia konkursu – w składzie: p. Halina Iskra, p. Dariusz Różański oraz p. Krzysztof  Boruta, pochwaliła uczestników za bardzo wysoki poziom wokalny. Atmosfera konkursu była wyjątkowa, gdyż towarzyszyli nam babcie i dziadkowie przybyłych uczestników. Poziom występów był bardzo wysoki i profesjonalny. Wokaliści wzbudzili wśród widowni takie emocje, że kręciła się łza w oku. Wszystkie występy zasługują na gromkie brawa. Po obradach, komisja wyłoniła najpiękniejsze występy:

I miejsce – Milena Jezuit, Błażej Hawryluk SP9

II miejsce – Izabela Klocek SP4 ex aequo Amelia Celińska SP10

III miejsce – Joanna Stelingowska SP6 ex aequo Nikoletta Szałkiewicz SP1

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

Wordpress Photo Gallery