II Konkurs Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom ma dobrą wiadomość dla wszystkich młodych artystów: termin przyjmowania zgłoszeń w II Konkursie Dziecięcych Talentów został wydłużony do 7 czerwca! Dzieci, które uwielbiają śpiewać, recytować wiersze, marzą o nagraniu płyty w profesjonalnym studiu i występie na scenie przed publicznością mogą się zgłaszać przesyłając swoje recytacje lub piosenki. Laureatami pierwszej odsłony wydarzenia byli m.in. Aleksandra Brzuszkiewicz, Aleksandra Kędra, Staś Kukulski i Eryk Waszczuk. Konkurs odbywa się etapowo, a jego finałem będzie uroczysty koncert laureatów i wydanie płyty „Głosem Dziecka vol. 2″.
Więcej informacji, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu: konkurstalentow.polskieradio.pl