Gra terenowa „PRAWA DZIECKA”

Powiększ obraz

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka, w naszej szkole została zorganizowana gra terenowa dla uczniów klas IV – V. Podczas gry uczniowie za pomocą haseł odnajdywali na terenie szkoły punkty, na których mieli do wykonania zadania, m.in. krzyżówka o Januszu Korczaku, zabawy zręcznościowe, plakat oprawach dziecka.

Za wykonanie zadań klasa otrzymywała punkty. Organizatorami gry byli uczniowie klasy 2b: Wiktoria Mrawiec, Weronika Opałła, Julia Pluta, Julia Wadas, Dawid Sobański, Daniel Wrotnowski. Ogromną pomoc przy realizacji projektu, stanowili uczniowie klasy 2a, 2b, 2c i 2d.

A oto wyniki gry:

Klasy IV

1 miejsce – 4f – 20 punktów

2 miejsce – 4a – 18 punktów

2miejsce – 4c – 13 punktów

 

Klasy V

1 miejsce – 5a – 21 punktów

2 miejsce – 5c – 16 punktów

3 miejsce – 5d – 15 punktów