Gra terenowa „Henryk Sienkiewicz – życie i twórczość”

Powiększ obraz

Dnia 8 maja 2018 r., klasy 4 wzięły udział w grze terenowej poświęconej patronowi naszej szkoły Henrykowi Sienkiewiczowi. Zadaniem każdej 4 osobowej drużyny było przejście i wykonanie 5 zadań m.in.: rozwiązanie krzyżówki, konkurencje sportowe oraz zadanie literackie.

Gra terenowa okazała się bardzo atrakcyjna, a wykonywanie poszczególnych zadań sprawiało wszystkim uczestnikom gry dużo radości. Koordynatorami projektu byli uczniowie klas 2 i 3 gimnazjum. Tego dnia nie zawiodła także pogoda, tak istotna podczas zajęć w terenie.

Wszystkie drużyny poradziły sobie z zadaniami znakomicie wykazując się bardzo dobrą współpracą w grupie. Oto wyniki rywalizacji:

I miejsce – klasa 4d

II miejsce – klasa 4a

III miejsce – klasa 4b

IV miejsce – klasa 4e

V miejsce – klasa 4f

VI miejsce –klasa 4c

Wordpress Photo Gallery