„Ferie na wesoło” w naszej szkole!

Powiększ obraz

W dniach 4 – 8. 02. 2019 r. Stowarzyszenie Nowe Ognisko działające przy naszej szkole zorganizowało ferie stacjonarne dla 54 uczniów z naszej szkoły. Uczniowie mogli spędzić aktywnie i atrakcyjnie zimowy odpoczynek.

Było wyjście na lodowisko, gdzie uczniowie doskonalili swoje umiejętności jazdy na łyżwach, wyjazd do parku trampolin JumpOut – który wzbudzał wiele emocji, wyjście do Parku Wodnego. Uczestnicy obejrzeli również wzruszający film „O psie który wrócił do domu”. Zorganizowano wyjście do Państwowej Straży Pożarnej, a ostatniego dnia odwiedzili nas Panowie z Policji, razem z psem tropiącym.

Rozmowy, wyjścia, gry i zabawy integracyjno – sportowe na długo pozostaną w pamięci uczestników, a wspólnie spędzony czas zintegrował szkolną społeczność uczniowską! Mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok!