DZIEŃ DZIECKA Z TEATREM BAJ!

Zapraszamy Dzieci oraz Rodziców na spektakl on line: „Ja, Maluch i Morze”.

W tym roku wiele rzeczy wygląda inaczej niż zwykle. Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na wyjątkowy spektakl „Ja, Maluch i morze” w reż. Marka Zakosteleckyego, który można obejrzeć w swoich domach w najbliższy weekend i oczywiście w Dzień Dziecka. Jeśli tęsknicie za latem, podróżami i wakacyjnymi przygodami, koniecznie musicie zobaczyć bajowe przedstawienie.

Morza nie da się opowiedzieć. Każdy musi odkryć je sam. Najlepiej z wyobraźnią i wielką ciekawością – wtedy można dotrzeć najgłębiej i zobaczyć, co znajduje się pod powierzchnią, a nawet na dnie. I wtedy będzie to nasze własne, najwłaśniejsze morze.
Spektakl zabiera dzieci w niezwykłą podróż z pięcioletnią bohaterką i jej najlepszym przyjacielem Maluchem, fiatem 126 p, w głąb morza. Mogą poznać jego mieszkańców i morskie tajemnice. Dorosłym natomiast przypomni lata osiemdziesiąte, na które, być może, spoglądają z nostalgią.

Przedstawienie będzie dostępne dla widzów bezpłatnie na stronie internetowej Teatru Baj www.teatrbaj.pl aż trzykrotnie:
30 maja w godzinach 10:00-12:00,
31 maja w godzinach 10:00-12:00,
1 czerwca w godzinach 10:00-12:00.