Dzień Dziecka w Dworku Mościbrody

Powiększ obraz

Dzień Dziecka w Dworku Mościbrody. Tego dnia długo nie zapomną uczniowie klas Ia, IIa, IIIa i IIIb, którzy w miniony poniedziałek wybrały się do Mościbród, aby świętować swój dzień. Oprócz dobrej zabawy, wydarzenie to miało na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz prawidłowych nawyków żywieniowych.

Atrakcji było bez liku, m.in. wystawy żywych indyków, warsztaty kulinarne ze znanym kucharzem Carlosem Gonzalesem-Tejera, degustacja potraw z indyka, koncerty, występy z animacjami angażującymi do wspólnej zabawy, konkursy z nagrodami, pompowane zjeżdżalnie, trampoliny, zawody strażackie, malowanie buziek, kolorowe fryzurki, bańki mydlane i wiele, wiele innych atrakcji.

Teren przepiękny, pogoda i humory dopisywały, więc uśmiech nie schodził z twarzy dzieci. Z pewnością będą pamiętały jeszcze długo ten dzień!

Wordpress Photo Gallery