„Czwartki Lekkoatletyczne”

Powiększ obraz

Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki już po raz kolejny zorganizował „Czwartki Lekkoatletyczne”, czyli cykl imprez sportowych skierowanych do uczniów szkół podstawowych. 23 maja odbył się wielki finał, podczas którego poznaliśmy najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach.

Młodzież z kilku powiatów rywalizowała na siedleckim stadionie lekkoatletycznym i walczyła o jak najlepsze rezultaty w biegach, skokach i rzutach.  Zawody odbywały się w edycji jesiennej i wiosennej, w sumie odbyło się dziesięć „Czwartków Lekkoatletycznych”. W „Czwartkach Lekkoatletycznych” brały udział wszystkie dzieci z klasy sportowej VF pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Rybak Jarosława i Wolskiego Kamila. Piątka z nich zakwalifikowała się na Mistrzostwa Polski które odbędą się w Łodzi w dniach 14-16 czerwca. Oto lista osób zakwalifikowanych na Mistrzostwa :

  1. Garbaczewska Urszula

  2. Kuźma Helena

  3. Szczepaniak Kinga

  4. Danielak Szymon

  5. Gałecki Arkadiusz IVA

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂