CHCĘ BYĆ KIMŚ! Warsztaty z Michałem Zawadką

Powiększ obraz

Spotkanie z panem Michałem Zawadką odbyło się w naszej szkole 6 września 2019 r. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas VII i VIII.

Michał Zawadka jest autorem książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży – m.in. cyklu  „Chcę być kimś, czyli jak osiągnąć cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” to tytuł serii poradników dla młodzieży, które mają na celu wspomaganie młodego człowieka w samorozwoju.

Warsztaty miały uświadomić młodzieży wiele ważnych aspektów kształtujących życie: wiarę w siebie, znaczenie marzeń i pasji, potęgę wyobraźni, przekonanie o możności osiągania celów. Autor namawiał do efektywnego gospodarowania własnym czasem i pracy nad rozwojem osobistym.

 

Wrażenie, jakie wywarł na uczestnikach spotkania zapewne pozostanie w nich na długo, a niektórych skłoni do wprowadzenia w swym życiu pozytywnych zmian.