Projekt stypendialny w ramach „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”

Martyna Kondraciuk, uczennica klasy 7 A, zakończyła realizację projektu stypendialnego w ramach „Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2020/2021” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Jako podsumowanie przedsięwzięcia przygotowała prezentację, którą można obejrzeć pod załączonym adresem:

https://1drv.ms/p/s!Ahep5R2jkApagy9ggrVd2n57fN2F?e=vSlBZm

„Jestem z Mazowsza to powód do dumy”

Czytaj więcej o: „Jestem z Mazowsza to powód do dumy”

Jan Wiśniewski z kl. 2d zajął II miejsce w wojewódzkim konkursie literacko- plastycznym  „Jestem z Mazowsza to powód do dumy”.  Gratulujemy zwycięzcy i życzymy dalszych sukcesów.

Kendama i Kostka Rubika – zmagania naszych uczniów

Czytaj więcej o: Kendama i Kostka Rubika – zmagania naszych uczniów

Dnia 17. 06. 2021 r. w ramach projektu szkolnego Samorząd Uczniowski klas IV-VIII zorganizował II edycję układania Kostki Rubika oraz w zawodów zręcznościowych za pomocą kendamy.

To niewiarygodne jak szybko można ułożyć całą kostkę oraz jakie triki potrafią wykonać za pomocą drewnianej zabawki nasi uczniowie.

Czytaj więcej „Kendama i Kostka Rubika – zmagania naszych uczniów”

Regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA

Czytaj więcej o: Regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA

W dniu 18 czerwca odbyły się regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:
Julia Supeł – I miejsce w skoku wzwyż
Kinga Suchodoła – V miejsce w biegu na 100 m
Kacper Krupa – VII miejsce w pchnięciu kulą.
Julia zakwalifikowała się na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Wszystkim lekkoatletom serdecznie gratulujemy.

Laureaci zawodów powiatowych w LA

Czytaj więcej o: Laureaci zawodów powiatowych w LA

W dniu 10 czerwca na zawodach powiatowych w lekkoatletyce nasi uczniowie wywalczyli:
II miejsce w skoku wzwyż – Julia Supeł
II miejsce w biegu na 100m – Kinga Suchodoła
II miejsce w pchnięciu kulą – Kacper Krupa
Gratulujemy i życzymy powodzenia 18 czerwca na zawodach międzypowiatowych.
Sztafeta olimpijskiej w składzie:
Maciej Zalewski, Krzysztof Popiołek, Michał Szarejko, Krzysztof Alikowski zajęła III miejsce.
Gratulujemy!!!

Czytaj więcej „Laureaci zawodów powiatowych w LA”

II miejsce w XXV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Czytaj więcej o: II miejsce w XXV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Z przyjemnością informujemy, że uczennice ze Szkolnego Koła Tanecznego zajęły

II miejsce w XXV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii TANIEC – Taniec innych narodów. Dziewczynki zaprezentowały taniec francuski „Kankan”.

Czytaj więcej „II miejsce w XXV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej”

Laureatka w XXV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii twórczość literacka

Miło nam poinformować, że Natalia Kosmalska,  uczennica kl. VI c,  została laureatką
w jubileuszowym XXV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii twórczość literacka. Natalia zajęła I miejsce, zdobywając statuetkę.

Poniżej nagrodzone utwory.

Czytaj więcej „Laureatka w XXV Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej w kategorii twórczość literacka”

Kolejny sukces naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Recytacji Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej

Laureatki  Międzyszkolnego Konkursu Recytacji Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej z dyplomami

8 maja 2021 roku odbył się X Międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji i Czytania Prozy Anglojęzycznej dla uczniów siedleckich szkół podstawowych zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Siedlcach. Naszą Szkołę reprezentowały Laura Tylska (w kategorii klas 1-3) oraz Julia Supeł (w kategorii klas 7-8). Obydwie dziewczynki spisały się rewelacyjnie.
Laura zajęła I miejsce, jak również Julia zajęła I miejsce. Jest to drugie z kolei zwycięstwo reprezentanta Naszej Szkoły w kategorii klas 1-3 oraz drugie zwycięstwo Julii, która poprzednio występowała w kategorii klas 4-6.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie: Karolina Czarnocka i Justyna Grochowska