„Tom Sawyer” po angielsku

To już wieloletnia tradycja w naszej szkole, że przynajmniej raz w roku wybieramy się na szkolną wycieczkę do Warszawy do Teatru Studio Buffo na sztukę anglojęzyczną w wykonaniu brytyjskich aktorów.

7 października ruszyliśmy 56 osobową grupą na niezwykłą wycieczkę. Wesołe rozmowy uczniów z klas IV-VIII wypełniały całą drogę do Warszawy. Scena teatralna przywitała nas różnorodnością rekwizytów. Każdy z zachwytem podziwiał odgrywane sceny i śledził losy Tomka Sawyera. Przekaz sztuki był zrozumiały dla wszystkich – jeżeli nie do końca rozumieliśmy wypowiedzi aktorów, to ich ekspresja sprawiała, że wszystko było jasne. „Tom Sawyer” nas oczarował.

Później już tylko czyste szaleństwo. Park trampolin Airo dostarczył wielu emocji. Na dwie godziny każdy zamienił się w supersportowca. To co się działo w hali trudno opisać zwykłymi słowami. Salta, skoki na linie, wspinaczka, tory przeszkód, baseny z gąbkami, trampoliny, materace, walki na piankowe wałki 🙂 i wiele innych…

Wyczekany posiłek w drodze powrotnej smakował wyjątkowo i potrzebne było kilka dokładek aby zaspokoić głód. Pod szkołą czekali już rodzice aby odebrać swoje ukochane pociechy, które od razu chciały opowiedzieć o całej wycieczce.