Wycieczka do Lublina

Tradycją naszej szkoły stały się wrześniowe wyjazdy na pokazy fizyczne organizowane na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Pracownicy dydaktyczni tej lubelskiej uczelni od wielu lat przygotowują fascynujące doświadczenia i eksperymenty. Wykorzystując swoje bogate zaplecze techniczne pokazują uczniom, jakimi ciekawymi zagadnieniami zajmuje się fizyka.

Czytaj więcej „Wycieczka do Lublina”

Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami odbędzie się w następujących terminach:

18 września dla klas I – III o godz. 16.30

19 września dla klas IV -VIII o godz. 16.30

19 września dla klas III PG o godz. 17.00

Przydział sal zostanie wywieszony na tablicy ogłoszeń.

20 września o godzinie 17.00 odbędzie się też spotkanie wybranych delegatów z dyrekcją szkoły w sali przy sekretariacie.

Jeśli Państwo będą zainteresowani ubezpieczeniem swoich dzieci, to w trakcie zebrania pieniądze zbierze wybrany przez Państwa skarbnik lub inna osoba z rady oddziałowej.

Wypłata stypendium Prezydenta Miasta Siedlce

Stypendia Prezydenta Miasta Siedlce za II semestr roku szkolnego 2017/2018 zostaną wypłacone w dniu 11 września 2018 r. (wtorek) w kasie Urzędu Miasta Siedlce lub przekazane na wskazany we wniosku rachunek bankowy, zgodnie z wolą rodziców/opiekunów ucznia.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września (poniedziałek).

8.00 – MSZA ŚWIĘTA w kościele św. Józefa

Po Mszy Św. około godz. 9.00:

– klasy I – sala gimnastyczna

– klasy II – VIII Szkoły Podstawowej oraz III Gimnazjum spotykają się z wychowawcami  w wyznaczonych pracowniach

W dniu 3 września br. rozpoczynają się także zajęcia w oddziale przedszkolnym. W tym dniu Rodzice odbierają umowy i przynoszą je następnego dnia do wychowawców.